Eindejaarsbericht 2024

De nieuwe polisvoorwaarden van de zorgverzekeraars staan vanaf 1 januari in ZorgSom. U heeft als u in januari ZorgSom opstart, automatisch de polisvoorwaarden van 2025. Deze data-update doen wij centraal voor alle licenties, u hoeft daar niks voor te doen.

Contracten met zorgverzekeraars opnieuw aanvinken

Heeft u contracten met zorgverzekeraars afgesloten voor al dan niet uitneembare volledige protheses? Dan dient u deze opnieuw eenmalig  in ZorgSom aan te vinken. ZorgSom wordt 01-01-2025 00:00 uur gereset, dat betekent dat de door u ingevoerde instellingen worden gewist. Klik hier voor de instructie ‘Contracten selecteren’.

Automatische software-update alleen voor ZorgSom online

ZorgSom online gebruikers* hoeven niks te doen, bij hen wordt deze software-update automatisch geactiveerd.
ZorgSom ‘classic’ gebruikers* die met de oudere client-versie van ZorgSom werken krijgen geen update. Hen wordt geadviseerd z.s.m. over te stappen naar ZorgSom online.

* Werk ik met ZorgSom classic of met ZorgSom online?
Als u met ZorgSom online werkt logt u dagelijks één keer in en kiest een kamer. Hoeft u dat niet te doen maar start ZorgSom direct op (zonder tussenscherm met kamers) dan zit u op de oudere ZorgSom classic versie. U kunt ook links bovenin het ZorgSom-scherm aan het logo zien of u met classic of online werkt.

WIJ WENSEN U EEN GOED EN GELUKKIG 2025!